• Dieta Tanie gotowanie: edycja Biedronka

Jadłospis "Tanie gotowanie: edycja Biedronka" został opracowany na podstawie prostych, szybkich i przede wszystkim tanich w przygotowaniu posiłków o kaloryczności 1400-1500 kcal z zachowaniem parametrów: 20% białka, 30% tłuszczu i 50% węglowodanów. Jadłospis został przygotowany z myślą, aby tygodniowy koszt zakupów wynosił ok. 100 zł.

49.90
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Produkty cyfrowe - dostawa online na adres e-mail 0

Codzienne zakupy zaczęły sprawiać, że się zastanawiamy co kupić, aby nie zostawić w sklepie połowy wypłaty. Abyście w tym niekorzystnym dla żywienia czasie nie zapomnieli o swoim zdrowiu i abyście dbali o prawidłowo zbilansowaną dietę, jednocześnie dbając o to aby całkiem nie opróżnić portfeli na zakupach przygotowałyśmy dla Was jadłospis "Tanie gotowanie: edycja Biedronka". Dieta ta ma za zadanie pomóc Wam w codziennych zakupach, które możecie zrobić w popularnych supermarketach nie martwiąc się, że wydacie za dużo.

 

Jadłospis "Tanie gotowanie: edycja Biedronka" został opracowany na podstawie prostych, szybkich i przede wszystkim tanich w przygotowaniu posiłków o kaloryczności 1400-1500 kcal z zachowaniem parametrów: 20% białka, 30% tłuszczu i 50% węglowodanów. Jadłospis został przygotowany z myślą, aby tygodniowy koszt zakupów wynosił ok. 100 zł.

 

  • Jadłospis zawiera produkty dostępne w każdym popularnym markecie, posiłki w nim zawarte są smaczne a przy tym są proste i tanie w wykonaniu. Jadłospis to dieta redukcyjna, poprawiająca nawyki żywieniowe.

 

  • Idealny dla osoby ważącej około 60 kg przy średnim wzroście i umiarkowanej / niskiej aktywności fizycznej.

 

  • Jadłospis zawiera 5 posiłków dedykowanych dla osób zdrowych, bez alergii pokarmowych czy nietolerancji. 

 

Dieta zawiera: skrócony plan posiłków wraz z rozpisaną kalorycznością, jadłospis składający się z 35 przepisów na odpowiednio zbilansowane, zdrowe potrawy na 7 dni oraz listę zakupów, która usprawni wykonanie zakupów.

 Produkt cyfrowy - rozpisaną dietę otrzymasz w formie pdf, zaraz po opłaceniu zamówienia na wskazany adres mailowy.