• Dieta Zapracowane Panie - total vegan

Czujesz się przemęczona i brakuje Ci czasu? Chciałabyś się zdrowo odżywiać a może nawet i przy tym schudnąć? Chcesz spróbować diety totalnie wegańskiej a brakuje Ci pomysłów na przepisy? Wypróbuj diety zapracowane panie- TOTAL VEGAN. Jest to siostrzana wersja naszej diety "Zapracowane Panie", która jest naszym bestsellerem wśród wszystkich zakupionych przez Was jadłospisów. Teraz możesz skorzystać z niej w wersji totalnie wegańskiej! Jadłospis zapracowane panie - Total VEGAN zawiera 7- dniowy plan żywieniowy z przepisami, listą zakupów i skróconym planem żywieniowym.

49.90 -80% 10.00
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
11.9
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Produkty cyfrowe - dostawa online na adres e-mail 0

Czujesz się przemęczona i brakuje Ci czasu? Chciałabyś się zdrowo odżywiać a może nawet i przy tym schudnąć? Chcesz spróbować diety totalnie wegańskiej a brakuje Ci pomysłów na przepisy? 

Wypróbuj diety zapracowane panie- TOTAL VEGAN.  Jest to siostrzana wersja naszej diety "Zapracowane Panie", która jest naszym bestsellerem wśród wszystkich zakupionych przez Was jadłospisów. Teraz możesz skorzystać z niej w wersji totalnie wegańskiej!

Jadłospis zapracowane panie - Total VEGAN zawiera 7- dniowy plan żywieniowy z przepisami, listą zakupów i skróconym planem żywieniowym. 

To dieta oparta głównie na warzywach i owocach, z uwzględnieniem:

- dużej ilości warzyw oraz owoców

- prostych i niezbyt skomplikowanych posiłków

- wytrawnych i słodkich śniadań

- lekkich obiadów (w tym obiady głównie na bazie strączków i warzyw)

- dieta jest totalnie wegańska

- delikatnych kolacji i drugich śniadań 

- 4 posiłki, co 4 godziny, kolacja do godziny 20:00

- rozkład makroelementów to 17% białko, 30% tłuszcz, 53% węglowodany 

- dieta zapracowane panie totalnie wegańska, to jadłospis o prawidłowym rozkładzie makroelementów z uwzględnieniem zwiększonej podaży błonnika 

 

Jeżeli masz wątpliwości czy ten jadłospis jest dla Ciebie, to skontaktuj się z nami mailowo, chętnie pomożemy! 

dietetykmango@gmail.com