• Książka kulinarna Kalendarz Zdrowego Żywienia

„Kalendarz Zdrowego Żywienia” to przede wszystkim książka kulinarna, ale też jednocześnie przewodnik, jak sprawnie korzystać z sezonowości produktów. Książka podzielona jest na 4 rozdziały: wiosna, lato, jesień i zima. Do każdej pory roku dopasowane zostały dedykowane danej porze roku produkty sezonowe, możliwie rodzime, chociaż nie wszystkie (np. cytrusy). Każdy z wymienionych produktów w książce (np. szczypiorek i cebula dymka, rzodkiewka, papryka czy orzechy) został szczegółowo opisany pod kątem wartości odżywczych czy właściwości, jakie niesie dla organizmu człowieka po spożyciu.

79.00 -18% 65.00
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
65
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.99
ISBN 978-83-963237-0-5

Książka o tytule „Kalendarz Zdrowego Żywienia” to przede wszystkim książka kulinarna, ale też jednocześnie przewodnik, jak sprawnie korzystać z sezonowości produktów.

 
Książka podzielona jest na 4 rozdziały: wiosna, lato, jesień i zima. Do każdej pory roku dopasowane zostały dedykowane danej porze roku produkty sezonowe, możliwie rodzime, chociaż nie wszystkie (np. cytrusy). Każdy z wymienionych produktów w książce (np. szczypiorek i cebula dymka, rzodkiewka, papryka czy orzechy) został szczegółowo opisany pod kątem wartości odżywczych czy właściwości, jakie niesie dla organizmu człowieka po spożyciu. 
 
Wartościowa książka podzielona na 4 pory roku, 24 produkty i 48 przepisów. W książce zostały uwzględnione zarówno słodkie, jak i słone pomysły na potrawy dietetyczne. 
 
Jest to recepta - jak zdrowo i sezonowo jeść, z jakich produktów korzystać i jaką korzyść niosą dla organizmu człowieka.
 
Zdjęcia oraz przepisy są mangopapajowego autorstwa, teksty całej mangopapajowej drużyny. To nasza duma.