• Książka kulinarna Kalendarz Zdrowego Żywienia

„Kalendarz Zdrowego Żywienia” to przede wszystkim książka kulinarna, ale też jednocześnie przewodnik, jak sprawnie korzystać z sezonowości produktów. Książka podzielona jest na 4 rozdziały: wiosna, lato, jesień i zima. Do każdej pory roku dopasowane zostały dedykowane danej porze roku produkty sezonowe, możliwie rodzime, chociaż nie wszystkie (np. cytrusy). Każdy z wymienionych produktów w książce (np. szczypiorek i cebula dymka, rzodkiewka, papryka czy orzechy) został szczegółowo opisany pod kątem wartości odżywczych czy właściwości, jakie niesie dla organizmu człowieka po spożyciu.

79.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.99
ISBN 978-83-963237-0-5

Książka o tytule „Kalendarz Zdrowego Żywienia” to przede wszystkim książka kulinarna, ale też jednocześnie przewodnik, jak sprawnie korzystać z sezonowości produktów.

 
Książka podzielona jest na 4 rozdziały: wiosna, lato, jesień i zima. Do każdej pory roku dopasowane zostały dedykowane danej porze roku produkty sezonowe, możliwie rodzime, chociaż nie wszystkie (np. cytrusy). Każdy z wymienionych produktów w książce (np. szczypiorek i cebula dymka, rzodkiewka, papryka czy orzechy) został szczegółowo opisany pod kątem wartości odżywczych czy właściwości, jakie niesie dla organizmu człowieka po spożyciu. 
 
Wartościowa książka podzielona na 4 pory roku, 24 produkty i 48 przepisów. W książce zostały uwzględnione zarówno słodkie, jak i słone pomysły na potrawy dietetyczne. 
 
Jest to recepta - jak zdrowo i sezonowo jeść, z jakich produktów korzystać i jaką korzyść niosą dla organizmu człowieka.
 
Zdjęcia oraz przepisy są mangopapajowego autorstwa, teksty całej mangopapajowej drużyny. To nasza duma.